Proč se mnou?

ANALÝZA A SYNTÉZA

Je základem práce.

Žádný program, automat, ani povrchní vyhodnocení horoskopu vám nemůže poskytnout hodnotná data. Držím se velmi komplexní analýzy, kde základem je podrobný rozbor radixu, archetypálních působení a obecně potvrzenými závěry.
Syntéza, tedy následné propojení je otázkou jak technickou a matematickou, tak i otázkou citu. Schopnosti vybrat to podstatné, zásadní pro vás. Líbí se mi na tom, že se při takové práci snoubí jak „vědeckost“, tak „umění“.
Nakonec využívám více systém Regiomontanus, než Placidův.

SEPSANÝ VÝKLAD V CENĚ

Nepůjdete domů jen s hlavou plnou myšlenek.

Pokud jste u mě poprvé, případně se jedná o typ horoskopu, který jste ještě neměli, tak v ceně máte i soupis toho podstatného, co o vás hvězdy říkají.

Můžete dostat takový dokument hned při příchodu, pak bude více obecný. Případně až po návštěvě, potom bude více šitý na míru, na konkrétní problematiku, kterou jsme řešili.

OSOBNOST ASTROLOGA

Každý astrolog je originál, jak otisk prstu :)

Pro astrologii platí, že je skutečně funkční. To je pozitivní. Stinnou stránkou je, že je tak obsáhlá a komplexní, že se vždy musí počítat s větší či menší mírou přesnosti. Tuto přesnost výkladu ovlivňuje i osobnost astrologa, jeho znalosti, emoční hladina, schopnost empatie, analytického myšlení a mnoho dalšího.

Například astrolog, který bude mít odpor k fyzické práci, tak ji vždy bude hodnotit více okrajově, přisuzovat ji nepříjemné vlivy apod. Stejně tak pokud je astrolog pro rodinu, tak bude schopen toto štěstí protlačit i do svého výkladu.

Je proto na místě, aby se dotyčný astrolog dokázal povznést nad své osobní projekce v nejvyšší možné míře.

NEOTŘELÝ POHLED

Známé fráze? To ne :)

Přijde mi, že je dobré vidět dál, než za běžné horizonty. Tak nějak vědět, co z dlouhodobého hlediska prospívá, a co škodí. K čemu je přesný astrologický výklad, když pak dotyčný neví, kam odpovědi na jeho otázky směřovat?

Abych vám mohl podat odpovědi i na ožehavé otázky, musel jsem studovat z historických, snad až dávných zdrojů, které řešily a řeší základní životní otázky, pohnutky a motivy. Chce to kuráž a odvahu, aby člověk žil v harmonii s rytmem a moudrostí přírody. Vždy mě však potěší, když pro vás mohu být inspirací…

SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Mám vystudovaný obor

Za to jsem skutečně rád, za to studium a několikaletou praxi. O to přesněji mohu vyložit horoskop vašich dětí, jejich případných talentů a dispozic. Již novorozenec má svoji startovní čáru a určitě je dobré vědět, jakou oblast u dítěte rozvíjet a podporovat, případně jakou tlumit.

Samozřejmě horoskop je jedním z mnoha indicií, které můžete jako vnímavý rodič využít. Pro hlubší pochopení toho co se děje, je vždy dobré využít kombinaci více metod: pozorování, rozbor podmínek a podnětů, analýzu postřehů dítěte atd. + opět využít znalosti toho, co je skutečně v životě podstatné a co nikoli.

3 POBYTY VE TMĚ

Tma jako zdroj inspirace.

Na tmu vznikla již celá řada odborných studií. Jednu prováděl například pan doktor Urbiš.

Každopádně, dle mých zkušeností tma rozvíjí intuici a citlivost. Má snahu na člověka působit tak, aby ho vracela zpátky k sobě samému. Ukazuje víc, co je v životě podstatné a co nikoli.

Vstoupit do tmy mi bylo umožněno hned 3x, s ohledem na život i na citlivý výklad horoskopu to považuji za velmi přínosné.

KVALITA JE ZÁKLAD

Dám si vždy záležet!

Nabízím výklad na úrovni. Vždy se podrobně hodnotím všechny aspekty a souvislosti. Jde mi o lidi, kteří se budou rádi vracet a ne o jednorázové a zbrklé odhady.

Určitě u mě nenajdete snůšku odhadů. Proto si mohu dovolit slíbit, že pokud by vám horoskop nepřišel z nějakého důvodu dostatečně fundovaný, tak vám s klidným svědomím peníze vrátím :).